Způsoby sebevraždy

23. února 2012 v 13:02
1) Zadušení (visení na provaze po dobu 10 min.)
Cas: 5 až 10 min.
Dostupnost: provaz, pevná podpera 3m nad zemí
Jistota: vysoká
Poznámky: pravdepodobné poškození mozku pokud budete zachránen. Jak to bude bolestivé závisí na provaze. Nejcastejší metoda sebevraždy v UK.

2) Zlomení vazu
Cas: melo by to být okamžite pokud dojde skutecne ke zlomení vazu.
Dostupnost: provaz, pevná podpera, 10 stop místa pod vámi, trochu nad.
Jistota: velmi vysoká pokud neselže provaz nebo podpera
Poznámky: minimální nebezpecí objevení (závisí na umístení). Bezbolestné pokud spadnete dostatecne daleko (8 stop je optimum). Ujistete se na necem težkém že provaz je dobre uvázaný. Musí unést vaši váhu NÁSOBENOU gravitac. zrychlením. Použijte katovu smycku (s uzlem za krkem).

Skákání z vysokých budov
Cas: okamžite pokud máte štestí, jinak min./hod.
Dostupnost: potrebujete 10-poschodovou nebo vyšší budovu, a prístup do nejvyššího patra (do okna, na strechu).
Jistota: 90 %ní pro 6-poschodovou budovu, s vzrustajícím poctem pater se samozrejme zvyšuje
Poznámky: je obtížné prekonat strach z výšek, mnoho lidí to nezvládne Snadno objevitelné pokud jste viden z blízkých oken/strech. Snadný prístup ve mestech, jinde velmi obtížné. Je zde také riziko že strávíte zbytek života na vozejcku. Snažte se abyste dopadli na beton.

Podrezání žil a podobne (casto neefektivní)
Cas: minuty pokud jde o rez hlavní tepny, jinak vecnost
Dostupnost: potrebujete predevším velmi ostrý nuž/žiletku. Žiletka se velmi špatne drží pokud je pokrytá krví.
Jistota: prumerná pokud povedete rez na hlavní tepne, jinak velmi malá
Poznámky: Za prvé velmi bolestivé. Také je tu nebezpecí objevení. Toto je velmi bežný pokus o sebevraždu, lec zrídkakdy skoncí jinak než pouze jizvou. Je potreba hodne energie abyste rízli hluboko do tríselní nebo hrdelní tepny, které jsou jediné schopné vás zabít. Vubec se nezabývejte touto metodou. Preríznutí vaší hrdelní tepny je velmi obtížné, protože krkavice jsou chráneny prudušnicí. Videl jsem fotky lidí kterí tuto metodu použili - hloubka rezu je užasná. Pokud si chcete rezat v zápestí, režte podél modré žíly na spodu vašeho zápestí, ale dostatecne hluboko abyste odkryli tepnu vespod. Tradicní teplá koupel by mela pomoci, protože udrží proud rychle vytékající krve, což zpomaluje proces srážení a následne zastavení krvácení. Lehnete si do vany tak aby zápestí nemohlo spadnout na vaše telo a blokovat tak proud krve.

Zadušení
Cas: 5 min. do bezvedomí, 10+ více minut do smrti
Dostupnost: kdekoliv kde je provaz a neco za co je možné ho uchytit
Jistota: vysoká, pokud nebudete "zachránen"
Poznámky: velmi castá je panická reakce (pokud není použit inertní plyn). Jedna z nejefektivnejších a nejpoužívanejších metod sebevraždy. Pravdepodobné poškození mozku pokud budete zachránen. Tato metoda, aby byla dostatecne efektivní, se dá použít pouze dvema zpusoby. Za prvé když jste v bezvedomí (napr. pilulky na spaní), anebo za druhé, obešením. Velmi vhodná je kombinace s cistým inertním plynem. Viz Dusík

Vzduch v žilách
Cas: pár minut
Dostupnost: hodne vzduchu.. potrebujete injekcní stríkacku
Jistota: pouze 1 prípad...
Poznámky: Jediný prípad o kterém vím byl jistý pan Abbie Borroto který zemrel behem nekolika minut po injekcním vpichu 40cc vzduchu do žíly. Prof. Y Kenis ríká: "...extrémne obtížné spáchat touto metodou sebevraždu. ...možná s velmi vážnými následky, jako ochrnutí nebo trvalé poškození mozku. Toto je pouze muj dojem, nemám jinak mnoho informací o této metode. Dr Pieter V Admiraal .. popisuje metodu sebevraždy vzduchovou bublinou jako nemožnou. "Abyste nekoho zabil vzduchem v žilách, musel byste mu píchnout pri nejmenším 100-200 ml nejrychleji jak jen to je možné. Musel byste vyplnit celé srdce vzduchem behem okamžiku. Srdce by pravdepodobne tlouklo po nekolik minut, asi 5-15 min., a behem prvních pár minut by mohl být dotycný v plném vedomí.

Podchlazení (hypotermie)
Cas: nekolik hodin (15 min. ve velmi studené vode)
Dostupnost: máte velkou lednicku? je vnejší teplota menší, nž -10°C?
Jistota: dobrá pokud vás nikdo nenajde
Poznámky: namocte své oblecení do vody, vlezte do lednicky / studené vody nekde kde vás nikdo nenajde. také pomuže pokud se napred vymocíte. pokud jste blízko velmi studené vody (jako severní more nebo podobne), kde je teplota okolo 0 st., je to naprosto sqelé, protože doba po kterou vydrží prumerný clovek v takové vode je asi 15 min.¨

Kyselinová koupel
Cas: záleží na kyseline
Dostupnost: hodne velmi silné kyseliny
Jistota: docela vysoká
Poznámky: vetšina zámecnických dílen a nekteré auto-opravny má k dispozici uspokojující kyseliny. Tato metoda je prirozene pro ty kdo si libují v extrémních bolestech a nechtejí po sobe zanechat neporádek. Pokud nenecháte nejaký vzkaz, nikdo se nedozví co se stalo, pokud si nezajdou do dílny kde ste sehnal kyselinu.

Smrt sexuálním vycerpáním (viz. skvelý film Body of Evidence (Telo jako dukaz))
Cas: závisí na stárí a schopnostech
Dostupnost: velmi snadno
Jistota: záleží na poctu nymfomanek, stárí a vašich schopnostech
Poznámky: no comment


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama